Haliç Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 27 Mart 2019 ÇarşambaKullanıcı Adı:
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 

ELEKTRONİK İMZALI GEÇİCİ MEZUNİYET BELGESİ  HAKKINDA;

Üniversitemizden mezun olan öğrencilerin geçici mezuniyet belgeleri; Proliz Mezun Bilgi Sistemi üzerinden talep edilerek Elektronik imzalı şekilde verilmeye başlanmıştır.

Bu nedenle Üniversitemize yapılan Islak imzalı Geçici Mezuniyet Belgesi müracaatları kabul edilmeyecektir. Talep edilen Geçici Mezuniyet Belgeleri İlgili Fakültenin Dekan ve Müdürü tarafından en geç 2 iş günü içerisinde onaylanacaktır.

Onaylanan Elektronik imzalı Geçici Mezuniyet Belgesi, Diploma hazır olana kadar “Belge Talep” kısmından istenildiği kadar çıkartılabilmektedir.

NOT:  E-imzalı belgeyi kabul etmeyen kurum olduğunda Haliç Üniversitesi’nin Elektronik İmza sürecine geçtiğinin ilgili kuruma bildirilerek, belge altındaki doğrulama kodunun gösterilmesi ya da belge doğrulaması için öğrenci işlerinin telefonla aratılması gerekmektedir.

Artık ıslak imzalı geçici mezuniyet belgesi verilmeyecektir. ( Sadece Konservatuvar öğrencileri 2 hafta süresince belgeleri hazır olduğunda Sütlüce Öğrenci İşlerinden belgelerini alacaklarıdır.