Haliç Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 27 Mayıs 2019 PazartesiKullanıcı Adı:
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 

KENDİ İSTEĞİ İLE KAYIT SİLDİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Kaydını sildirmek isteyen öğrencilerin; Haliç Üniversitesi Web sayfasında “FORMLAR/DİLEKÇELER” (http://halic.edu.tr/tr/ogrencimiz/formlar-dilekce) altında bulunan kayıt sildirme dilekçesini doldurarak, öğrenci kimlik kartları ile birlikte Fakülte Sekreterliği'ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Bu belgenin çıktısını alıp belge üzerindeki gerekli birimlerin onaylarını almadan giden öğrencilere ''Fakülte Sekreterliği'' tarafından herhangi bir işlem yapılmayacaktır.

ELEKTRONİK İMZALI GEÇİCİ MEZUNİYET BELGESİ  HAKKINDA;

Üniversitemizden mezun olan öğrencilerin geçici mezuniyet belgeleri; Proliz Mezun Bilgi Sistemi üzerinden talep edilerek Elektronik imzalı şekilde verilmeye başlanmıştır.

Bu nedenle Üniversitemize yapılan Islak imzalı Geçici Mezuniyet Belgesi müracaatları kabul edilmeyecektir. Talep edilen Geçici Mezuniyet Belgeleri İlgili Fakültenin Dekan ve Müdürü tarafından en geç 2 iş günü içerisinde onaylanacaktır.

Onaylanan Elektronik imzalı Geçici Mezuniyet Belgesi, Diploma hazır olana kadar “Belge Talep” kısmından istenildiği kadar çıkartılabilmektedir.

NOT:  E-imzalı belgeyi kabul etmeyen kurum olduğunda Haliç Üniversitesi’nin Elektronik İmza sürecine geçtiğinin ilgili kuruma bildirilerek, belge altındaki doğrulama kodunun gösterilmesi ya da belge doğrulaması için öğrenci işlerinin telefonla aratılması gerekmektedir.